Genel Bilgi

Fiyatlarımıza KDV dahil olup, müessesemiz ALKOLSÜZDÜR...!!!

 
Konağımız'daki tüm odalarımız; sizlere evlerinizdeki sıcaklığı, konforu ve rahatlığı aratmayacak şekilde düzenlenmiş olup, kendinizi doğanın kucağında gelenek ve modernizmin buluştuğu noktada bulacaksınız.
 
İlkbahar’da doğanın uyanışında yeşilin her tonunu, Yaz mevsiminde yeşil ve sarı renklerinin envai çeşidini, Sonbahar’da sarı, turuncu ve kırmızı renklerinin aşk kokan saflığını, Kışın ise karlar altındaki doğanın sessizliği ve büyüleyici atmosferini bizzat içinde olarak seyredecek ve sahit olacaksınız.
 
Bu görsel zevki tadarken hemen yanı başımızdan akan Abant deresinin şırıltısı ve saflığı ile ruhunuzu dinlendireceksiniz. Bu atmosfer içinde tamamen yöresel köy ürünlerinden oluşan ve birbirinden lezzetli meşhur serpme köy  kahvaltımızın tadını çıkartacaksınız.


İşletmemizde; Konaklama + Kahvaltı Konsepti uygulanmaktadır. Arzu eden misafirlerimiz, her akşam sadece kendi misafirlerimize özel hazırladığımız akşam yemeği menülerinden özel fiyatlarla faydalanabilirler.


İşletmemizde; Standart 2 kişilik odalarımız (Balkonlu ve Balkonsuz seçenekleri ile), tamamen ahşap 2 kişilik Bongolov Konak odalarımız, 4 kişi kapasiteli Aile Suit odalarımız ve 3 kişilik Normal Aile Odalarımız bulunmaktadır. 
 
Standart ve Bongolov Odalarımız; Merkezi Isıtma Sistemi, 24 saat Kesintisiz Sıcak Su imkanı, WC, Banyo, Odalarda Saç Kurutma Makinası, Konforlu Ortopedik Yataklar, LCD Televizyonlar, Merkezi Uydu yayını, Oda Servisi (ücretli), Kablosuz İnternet (wireless) bulunmakta olup 2 kişilik duble yataklı odalarımızdır.
 
Suit Odalarımızda; Merkezi Isıtma Sistemi, 24 saat Kesintisiz Sıcak Su imkanı, WC, Banyo, Odalarda Saç Kurutma Makinası, Konforlu Ortopedik Yataklar, LCD Televizyonlar, Merkezi Uydu Yayını, Oda Servisi, Kablosuz İnternet (wireless) bulunmakta olup 1 adet iki kişilik duble yatak ve iki adet tek kişilik yatak bulunmaktadır. 

Normal Aile Odalarımız; Merkezi Isıtma Sistemi, 24 saat Kesintisiz Sıcak Su imkanı, WC, Banyo, Odalarda Saç Kurutma Makinası, Konforlu Ortopedik Yataklar, LCD Televizyonlar, Merkezi Uydu Yayını, Oda Servisi, Kablosuz İnternet (wireless) bulunmakta olup 1 adet iki kişilik duble yatak ve bir adet tek kişilik yatak bulunmaktadır. 
Unutmayınız ki; Abant Dört Mevsim Konağı Butik Otel & Restorant insan odaklı hizmet kalitesi ve güler yüzlülüğü ile markalaşmış bir müessesedir. 

 

İŞLETMEMİZDE;

Check-İn: 13:30 sonrası,

Check-Out: 12:00 öncesidir.

Kahvaltı Saatleri: 09:00-11:00 arası,

Akşam Yemekleri:18:00-20:00 (Kış Dönemi), 19:00-21:00 (Yaz Dönemi) arasidir.