HakkımızdaABANT DÖRT MEVSİM KONAĞI
 
Butik Otel & Cafe- Restaurant


Abant Dört Mevsim Konağı, Abant tabiat parkının her mevsim bizlere yansıttığı farklı eşsiz güzelliklerinden ismini almıştır. Alanındaki 10 yıllık tecrübesini yatırıma dönüştüren işletmemiz, bir aile işletmesi olup kendinizi evinizde hissedeceğiniz sıcacık ortamı ve güler yüzlü hizmeti ile temiz, düzenli ve yeni odalarıyla siz değerli misafirlerimizin hizmetindedir.
 
İşletmemiz Abant yolu üzerine kurulmuş olup, abant kavşağına 12 km, abant gölüne ise 8 km mesafededir. Aracınızla sadece 5-10 dakikalık bir sürede, işletmemizden abant gölünün kenarına ulaşıp, bu eşsiz güzelliğin tadını çıkartabilirsiniz. Dilerseniz tertemiz havayı soluyarak göl kenarında güzel bir yürüyüş yapabilir, dilerseniz göl kenarında ata ya da faytona binerek hem doğal güzelliğin hem de eğlencenin tadını çıkartabilirsiniz. Eğer farklı bir gün geçirmek istiyorsanız, kısa süreli ulaşımlarla Abant bölgesindeki yayla ve köylerde unutulmaz bir gezi yaparak farklı doğal güzellikleri görebilir ve farklı yöresel lezzetleri tadabilirsiniz.
 
İstanbul, Ankara, Kocaeli, Sakarya, Eskişehir ve Bursa gibi metropol şehirlerin tam ortasında saklı bir cennet köşesi olan Abant Gölü ve Tabiat parkı, bozulmamış doğası, sessizliği ve dinginliği ile ve tabi ki oksijen zenginliği ile şehrin beton yapısından, gürültüsünden ve stresinden, iş temposundan bunalan, kendini ruhen yenilemek isteyen siz doğa dostlarının vazgeçemeyeceği duraklardan bir tanesidir.
 
Abant tabiat parkı ve çevresi, doğa dostları ve koruyucuları yanında çeşitli sanatsal ve spor aktiviteleri ile ilgilenenlerin de sıkça uğradıkları bir yer olma özelliği taşımaktadır. Günümüzde Abant bölgesinde, fotoğrafçılık, resim, dizi-film ve belgesel çekimi, dağcılık, paintball, okçuluk, model uçak, yamaç paraşütü, olta balıkçılığı, trekking (doğa yürüyüşü), oryantiring (yön bulma), mountain bike (dağ bisikleti), Off-Road (arazi araçları rallisi), kano, rafting ve kayak gibi sportif ve sanatsal aktivite imkanları bulunmaktadır.
 
Yurdumuzun cennet köşesi olan dünyaca ünlü Abant bölgesinde bulunan işletmemiz, doğa ile iç içedir. Yeşilin her tonunu görebileceğiniz, bereketli toprağın kokusunu hissedeceğiniz,  bin bir çeşit kuş sesleriyle yankılanan çam, meşe, köknar ve kayın ağaçlarıyla çevrili olan işletmemizin hemen yanı başından Abant Gölünün tek tahliye kanalı olan Abant deresi akmaktadır. Derenin akan buz gibi tertemiz suyunu izleyebilir ve suyun şırıltısı ile ruhunuzu dinlendirebilirsiniz.  
 
İşletmemizde; standart oda ve suit oda seçenekleri bulunmaktadır. Odalarımızda merkezi ısıtma sistemi bulunmakta olup 24 saat kesintisiz sıcak su imkanı, WC, banyo, odalarda saç kurutma makinası, konforlu ortopedik yataklar, LCD televizyonlar, merkezi uydu yayını, kablosuz internet (wireless) bulunmaktadır. İşletmemizde sabahları birbirinden nefis 20 çeşit serpme köy kahvaltısı verilmekte olup, verilen ürünlerimiz tamamen doğal yöntemlerle abant bölge köylerinde üretilmiştir.
 
Dört mevsim tatilin adresi Abant Dört Mevsim Konağı, farklı doğal güzellikleri, farklı atmosferi ve farklı lezzetleri ile siz değerli misafirlerimizi bekliyor.